متن کامل خبر


 
دیدار رابطان فرهنگی خوابگاه‌ها با مدیر مجموعه فرهنگی شهردخت

خلاصه خبر: دیدار رابطان فرهنگی خوابگاه‌ها با مدیر مجموعه فرهنگی شهردخت

نشست رابطان فرهنگی خوابگاه‌های دخترانه پردیس مرکزی، کوثر، پرورش، مؤمن و نرگس با مدیر مجموعه فرهنگی- فراغتی شهردخت وابسته به شهرداری منطقه 6 برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فواد، در این آغاز این نشست سمنگانی، کارشناس امور فرهنگی خوابگاه‌های دانشجویی  ضمن معرفی رابطان فرهنگی خوابگاه‌ها صحبت کوتاهی در خصوص ظرفیت دانشجویی خوابگاه‌ها، مشکلات فرهنگی و اجتماعی خوابگاه‌های دخترانه و کمبود فضای رفاهی و تفریحی برای پرکردن اوقات فراغت دانشجویان در محیطی پویا، در دانشگاه اشاره کرد. کارشناس امور فرهنگی خوابگاه‌ها اظهار امیدواری کرد با وجود مجموعه فرهنگی –فراغتی شهردخت تحت حمایت شهرداری منطقه 6 و همکاری دو جانبه با دانشگاه تربیت مدرس فرصتی ایجاد شود که دانشجویان دخترانه خوابگاه‌ها بتوانند از خدمات رفاهی، تفریحی و ورزشی این مجموعه فرهنگی استفاده کنند.

در ادامه نشست فربهی ضمن معرفی مجموعه فرهنگی شهر دخت و رسالت این مجموعه، هدف از تأسیس این مجموعه را ایجاد فضایی امن و فرهنگی برای دختران جوان و دانشجو در محیطی سالم با نشاط و پویا عنوان کرد. مدیر مجموعه شهردخت اظهار داشت: دانشجویان و دختران جوان می‌توانند با حداقل هزینه از امکانات این مجموعه شامل باشگاه ورزشی، کافی شاپ، گالری، آتلیه عکاسی، سالن همایش برای کارگاه‌های آموزشی، پخش فیلم، نمایش تئاتر و برگزاری جشن تولد با دعوت از دوستان و همچنین تخصیص فضا برای فروش آثار هنری خود استفاده کنند.

در پایان این نشست مقرر شد، تعدادی از دانشجویان دختر دانشگاه طی یک برنامه ضمن آشنایی و بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه بتوانند در آینده از خدمات آن استفاده کنند.

مجموعه شهردخت به منظور رفاه حال بانوان، بویژه دختران شهر تهران و دانشجویان، در سال 94 توسط شهرداری منطقه 6، در مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع در خیابان کارگر شمالی کوچه مهناز ایجاد شده است.

25 دی 1395 / تعداد نمایش : 1974