متن کامل خبر


 
اطلاعیه اداره خوابگاه‌ها؛ ویژه دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع دکتری وزارت بهداشت

خلاصه خبر: اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی ویژه دانشجویان جدید‌الورود روزانه مقطع دکتری آزمون سازمان سنجش، آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پذیرفته شدگان برگزیدگان علمی متقاضی خوابگاه مجردی

مدیریت امور دانشجویی دانشگاه ضمن عرض تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان عزیز جدیدالورود توجه ایشان را به موارد ذیل جلب می‌ نمایند:

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی 97-96) روزانه مقطع دکتری آزمون سازمان سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و پذیرفته‌شدگان برگزیدگان علمی متقاضی خوابگاه مجردی برادران و خواهران لازم است به موارد ذیل توجه نمایند:

 

 1. دانشجویان متقاضی خوابگاه لازم است با اداره خوابگاه‌ها و اداره وام‌های دانشجویی دانشگاه مقطع تحصیلی قبلی تسویه حساب و یا دفترچه اقساط دریافت نموده باشند تا ثبت اطلاعات دانشجویی در اتوماسیون صندوق‌های رفاه دانشجویان امکان‌پذیرشود. به دانشجویانی که در مقطع قبلی با صندوق رفاه دانشجویان تسویه ننموده باشند و یا قسط معوقه و یا جریمه به آنان تعلق گرفته باشد خوابگاه و وام تعلق نمی‌ گیرد.  در صورت درخواست دانشجو و دارا بودن شرایط لازم اقساط مقطع قبل به بعد از مقطع فعلی موکول می‌گردد. چنانچه دانشجو متقاضی خوابگاه باشد لازم است پس از ورود به فرم پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدید‌الورود و انجام مراحل مربوط به آموزش با انتخاب مرحله تقاضای خوابگاه از مراحل پذیرش اقدام به ثبت درخواست خوابگاه خود نماید.
 2. با توجه به تفاوت متن تعهد محضری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، لازم است دانشجویان محترم در دفتر اسناد رسمی در این خصوص دقت كافی داشته باشند تا متن تعهد طبق نمونه مربوط تهیه شود در غیر این صورت تعهد محضری فاقد اعتبار خواهد بود.
  •  اینجا را کلیک کنید - فرم سند تعهد محضری رشته‌های تحصیلی مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
   دانشجویان وزارت بهداشت باید نسبت به تکمیل سند تعهد محضری وزارت بهداشت در دفتر خانه اسناد رسمی اقدام کرده و سند را در صورت تقاضای وام و سایر موارد هنگام ثبت نام الکترونیکی در سیستم گلستان در قسمت مربوطه بارگذاری کرده و اصل آن را نیز بعدا به مدیریت امور دانشجویی تحویل دهند. لازم به ذکر است که این دسته از دانشجویان باید در هر مقطع تحصیلی تعهد محضری جدید ارایه نمایند.
  • توجه نمایید که در متن تعهد محضری آدرس، پلاک، تلفن، شغل و کدپستی ضامن باید به طور دقیق قید شده باشد. در غیر این صورت تعهد محضری غیرمعتبر خواهد بود. در ضمن ضامن باید کارمند شاغل رسمی یا پیمانی باشد. ارائه تصویر حکم کارگزینی ضامن الزامی است.
  • دانشجویان محترم توجه نمایند که در صورت عدم ارایه سند تعهد محضری، درخواست خوابگاه ایشان به دلیل نقص مدرک پذیرفته نخواهد شد.
 3. حداکثر مهلت استفاده از خوابگاه در صورت وجود شرایط اسکان برای مقطع کارشناسی ارشد پایان ترم چهارم تحصیلی و مقطع دکتری پایان ترم هشتم تحصیلی است و قابل تمدید نخواهد بود.
 4. قسط‌‌‌بندی اجاره بهای خوابگاه بعد از فارغ‌التحصیلی منوط به ارایه تعهد محضری می‌باشد در غیر اینصورت دانشجو باید در ابتدا هر ترم اجاره بها را نقداٌ پرداخت نمایند و با هماهنگی کارشناس مربوطه پرداخت نمایند.
 5. تامین وسایل شخصی اعم از پتو، ملحفه، دمپایی، بالش، و تشک بر عهده دانشجو است.
 6. دانشجویان متقاضی خوابگاه باید اصل سند تعهد محضری خود را در روز ثبت نام حضوری (4 و 5 مهرماه)  به همراه داشته و با مراجعه به ساختمان مدیریت امور دانشجویی، به اداره خوابگاه‌ها تحویل دهند. در غیر این صورت تحویل خوابگاه به ایشان ممکن نخواهد بود.
 7. برای دانشجویانی که به هر دلیلی بعد از مهلت ثبت‌نام مراجعه نمایند امکان امتیازبندی مقدور نخواهد بود و لذا نام آنان بر اساس تاریخ درخواست در انتهای لیست متقاضیان خوابگاه قرار خواهد گرفت.
 8. پرداخت هزینه خدمات رفاهی به مبلغ  60/000 تومان برای مقطع دکتری دوره روزانه  در ابتدای سکونت الزامی است. دانشجویانی که تقاضای خوابگاه آنان پذیرفته شود باید نسبت به پرداخت این مبلغ از طریق سیستم جامع گلستان اقدام نمایند. نحوه پرداخت هزینه  رفاهی در سیستم گلستان 
 9. با توجه به محدود بودن تعداد خوابگاه‌های متاهلی، به برادران دانشجوی ورودی 96 در صورت كسب شرايط لازم، بر اساس ضوابط وام ودیعه مسکن پرداخت خواهد شد.
 10. بمنظور استفاده از غذای دانشجویی لازم است دانشجویان محترم به واحد اتوماسیون تغذیه (جنب سالن غذاخوری برادران) مراجعه نمایند و کارت دانشجویی خود را فعال کنند.
 11. برای دریافت پاسخ سوالات مرتبط با سند تعهد محضری در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل (8 الی 12:30 و 13:30 الی 15) با شماره تلفن‌  82884032   تماس حاصل فرمایید.
29 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1597