متن کامل خبر


 
اطلاعیه مرکز مشاوره؛ ویژه دانشجویان جدید‌الورود

خلاصه خبر: به منظور ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود، طرح کارنامه سلامت روان در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می‌گردد و الزامی است که تمامی دانشجویان طبق رشته و دانشکده و بر حسب برنامه زما‌‌ن‌بندی اعلام شده در روز تعیین شده به مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

دانشجویان عزیزمرکز مشاوره دانشگاه موفقیت شما عزیزان در این رقابت سنگین را صمیمانه تبریک گفته و ورود شما را به دانشگاه جامع تحصیلات تکمیلی کشور خیر مقدم می‌گوید.

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی 97-96) لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

این مرکز در راستای اهداف دانشگاه و به منظور ارتقا سلامت روان دانشجویان، خدمات متنوعی از جمله ارائه خدمات روان درمانی، روانپزشکی، روانسنجی، آموزش بهداشت روان،  مددکاری  و اجرای طرح‌های پایش سلامت روان  برای شما در نظر گرفته است.
به همین منظور، ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود- طرح کارنامه سلامت روان-(مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری) در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می‌گردد؛ شرکت در این طرح ضروری بوده و اطلاعات ارائه شده کاملا محرمانه می‌باشد.
الزامی است تمامی دانشجویان برحسب  برنامه زمانبندی که در اطلاعیه‌های بعدی منتشر می‌شود، در روز و ساعت تعیین شده به منظور اجرای طرح مراجعه نمایند. ضمناً دانشجویانی که مایل به اطلاع از وضعیت خود باشند می‌توانند به طور انفرادی از نتایج این بررسی مطلع گردند.
اطلاعات بعدی در روزهای باقی مانده به اجرای طرح از طریق سایت مرکز مشاوره  و سایر منابع اطلاع رسانی به اطلاع شما خواهد رسید لطفا پیگیر اطلاعیه‌های بعدی باشید.
هم چنین دانشجویانی که مایل به همکاری با مرکز مشاوره می‌باشند می‌توانند در روز ثبت نام به غرفه همیاران سلامت روان مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 82884040-82884039 تماس حاصل نمایند.

8 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 4121